Bóg, królewna i księżniczki

Nowy

Czas dostawy: 3 dni robocze

Więcej szczegółów

39,99 PLN brutto

82 produktów

Dostępny

Rabaty

IlośćObniżkaTaniej
10 10% Do 39,99 PLN

  SŁUCHOWISKO O MIŁOŚCI

  BÓG KRÓLEWNA I KSIĘZNICZKI

  WG POWIEŚCI 

  KS. MARKA DZIEWIECKIEGO

  W REŻYSERII

  JANA WARENYCI

   

  To opowieść o tym, że z pomocą dzieci dorośli mogą kochać, czyli tak odnosić się do bliskich, że chce im się żyć. W każdym wieku i w każdej sytuacji.

  To pierwsze słuchowisko zrealizowane przez Wydawnictwo Raj Media

  W czerwcu 2020, pierwszym miesiącu sprzedaży, słuchowisko z okazji Dnia Dziecka i Dnia Ojca, można kupić w specjalnej cenie za 29,99. Tylko do końca czerwca. 

  Jako nastolatek snułem wiele marzeń - od rana do nocy. Największym z nich było marzenie o założeniu szczęśliwej rodziny. Pragnąłem być takim mężem i ojcem, przy którym żona i dzieci będą czuli się najbardziej kochani i bezpieczni na świecie. Jako ksiądz marzę o wspieraniu rodzin. Pragnę pomagać małżonkom, rodzicom i dzieciom w okazywaniu sobie nawzajem takiej miłości, dzięki której chce się nam żyć w każdej sytuacji. To słuchowisko jest literackim spełnieniem moich marzeń z przeszłości i teraźniejszości. Jest owocem tysięcy spotkań z rodzinami szczęśliwymi i z tymi, które na razie cierpią. Bezpośrednią inspiracją do napisania tego opowiadania był podziw dla rodziny moich przyjaciół. W ich domu łatwo mi jest okazywać i przyjmować miłość. Każdy z nas, w każdym wieku może spełnić swoje największe marzenie, by kochać i być kochanym. To właśnie o spełnianiu tego marzenia jest ta historia.

  - ks. Marek Dziewiecki

   

  ks. Marek Dziewiecki

  Ks. Marek Dziewiecki to postać legendarna. Urodzony w 1954 r. w Radomiu, ufający Bogu ksiądz katolicki, doktor psychologii, duszpasterz małżeństw i rodzin, dyrektor Telefonu Zaufania diecezji radomskiej, wykładowca akademicki. Od wielu lat jest ofiarnym i lubianym rekolekcjonistą, w którym pasja głoszenia Dobrej Nowiny idzie w parze z precyzyjnym i analitycznym umysłem. Każdego roku ukazuje się kilka jego książek - o małżeństwie, rodzinie, wychowaniu, rozwoju, wychodzeniu z uzależnień. Najbardziej lubi pisać o miłości. Sam przyznaje, że nic nie cieszy go bardziej w jego pisarskiej misji, niż tworzenie powieści. „Pamiętnik Perełki” i „Anioł Radości”, jego dwie pierwsze powieści, rozeszły się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. „Pamiętnik Perełki” doczekał się też adaptacji w formie audiobooka. Książka - „Bóg Królewna i księżniczki”, najnowsza powieść ks. Marka, to pełna humoru, ciepła i nadziei opowieści o trzech dziewczynkach, które zmieniają serce starego, zgorzkniałego człowieka. To powieść o tym, że nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość. Tym razem postanowiliśmy nagrać dla Państwa prześliczne słuchowisko na kanwie tej powieści.

   

   

  Henryk TalarHenryk Józef Talar, urodzony 25 czerwca 1945 r. w Kozach,  polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, dyrektor teatrów.

  Absolwent  krakowskiej PWST. Występował na deskach teatrów Dramatycznego w Szczecinie, Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, Ateneum w Warszawie i Studio w Warszawie. Dyrektor naczelny i artystyczny teatrów: im. Adama Mickiewicza w Częstochowie i Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.

  Wieloletni współpracownik Teatru Polskiego Radia. 

   

23 podobnych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: