Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

.

Scrool mouse to zoom in or zoom out

Irenka z Akron

Życie Ireny Hojfeldt - ambasadorki polskości i trzeźwości w kolebce wspólnot dwunastokrokowych, w Akron w USA - to gotowy scenariusz na film. Przejmująca i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia kobiety, która walczy o siebie i innych - barwna, wzruszająco prawdziwa, budząca podziw. Jej zapis, zawarty na kartach tego wydawnictwa może być doskonałym podręcznikiem do przedmiotu "jak żyć".

45,00 zł
Brutto
Ilość:

Książka Irenka z Akron otwiera cykl "Ocaleni". Jego autor, Rafał Porzeziński, pragnie przybliżyć Czytelnikom proces przemiany osób, które przeszły w swoim życiu piekło, ale nie spłonęły, lecz odrodziły się niczym Feniks z popiołów. Irenka z Akron opowiada między innymi:

  • o początkach wspólnoty AA i AL-Anon
  • o przyjaźni Billa W. i dr. Boba
  • o 12 krokach, 12 stopniach i 12 tradycjach
  • o czterech pytaniach, które pomogą znaleźć szczęście

W "Irence z Akron" czytelnicy znajdą podpowiedź na to, jak dojrzewa się do pięknego życia. To jedna z niewielu pozycji na polskim rynku wydawniczym napisana z myślą o osobach współuzależnionych. Pomoże odzyskać radość życia i mądrze towarzyszyć osobom uzależnionym. To książka o tym, że nigdy dla nikogo nie jest za późno.

KS009

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5