Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

.

Scrool mouse to zoom in or zoom out

Audiobook Bóg uzdrawia

Rekolekcje dla bezsilnych to doskonała oferta dla tych, którzy przestają lub przestali radzić sobie z samymi sobą. Bóg uzdrawia to zapis rekolekcji trzech pierwszych kroków z programu 12 kroków stosowanego w środowisku Anonimowych Alkoholików i w innych wspólnotach ludzi uzależnionych. W zasadzie to program dla wszystkich, którzy doświadczają różnych ograniczeń, a przecież chcieliby żyć pełnią życia. Rekolekcje te przybliżają istotę Programu i są świetną zachętą do tego, by uznać swoją słabość, ograniczenia i rzucić się w ramiona wychodzącego nam na spotkanie Boga. Rekolekcje zostały wygłoszone podczas warsztatów 12 kroków, zorganizowanych przez szczecińską gałąź Wspólnoty św. Jakuba 12 Kroków dla Chrześcijan.

25,00 zł
Brutto
Ilość:

Nagranie zawiera 3 utwory w wykonaniu hip-hopowej grupy MSW SKŁAD.

SPIS TREŚCI:

Część 1  NA POCZĄTKU BYLI DWAJ ALKOHOLICY. Skondensowana historia powstania programu 12 kroków.

Część 2  BÓG UZDRAWIA.  Świadectwo Rafała.

Część 3  KROK 1 - JA NIE MOGĘ.  Uznaliśmy, że jesteśmy bezsilni wobec naszego grzechu i naszych uzależnień, i że nie kierujemy naszym życiem.

Część 4  KROK 2 - ON MOŻE. Uwierzyliśmy, że istnieje siła większa od nas, która może nam przywrócić duchowe zdrowie.

Część 5  KROK 3 - POZWOLĘ MU. Powierzyliśmy naszą wolę i nasze życie w opiekę Boga, na ile Go pojmujemy.

O AUTORZE:

Rafał Porzeziński - mąż, ojciec, dziennikarz i świecki rekolekcjonista; autor audycji radiowej i telewizyjnej p.t.: 12 krok oraz strony dwunasty.pl; prowadzący Warsztaty Rozwoju Duchowego 12 kroków dla chrześcijan przy Centrum Pomocy Duchowej Domaniewska i Centrum Pomocy Duchowej Skaryszewska u ojców Pallotynów - www.12kroków.pl. Od 2016 roku dyrektor i redaktor naczelny Programu I Polskiego Radia. Autor programu "Ocaleni" w TVP.

AU007

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5