Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

.

Scrool mouse to zoom in or zoom out

Dekalog - pliki MP3

             Dekalog to zapisana na ścieżce dźwiękowej książka autorstwa ojca Jacka Salija, która wywróci do góry nogami Wasze dotychczasowe myślenie i stereotypy związane z Bożymi przykazaniami. Motywem napisania owej książki stało się dla ojca Salija odkrycie, że tak naprawdę nie znamy i nie rozumiemy Dziesięciu Przykazań.

             Ta płyta opisuje historię miłości Boga do nas i Jego troskę o zbawienie każdego swojego dziecka. Rzetelnie napisane, przenikające istotę Dekalogu biblijno-teologiczne opracowanie, przedstawione w formie czytelnej i jasnej dla każdego odbiorcy. A do tego pięknie przeczytane przez Radosława Pazurę i podane w interesującej oprawie dźwiękowo-muzycznej.

25,00 zł
Brutto
Ilość:

O AUTORZE:

Prof. O. Jacek Salij OP  - jeden z najwybitniejszych polskich teologów, tomista, kierownik Katedry Teologii Dogmatycznej na UKSW, członek Komitetu Nauk Teologicznych PAN oraz polskiego oddziału PEN Clubu, znawca duchowości dominikańskiej, filozof, tłumacz, pisarz i publicysta. Jego kazania gromadzą tłumy warszawiaków na mszach świętych w klasztorze o.o. Dominikanów przy ul. Freta. Jest autorem książek, które ukształtowały wiarę setek tysięcy ludzi, także poza granicami Polski. Do książek tych należą m.in.:  Szukającym drogi, Pytania nieobojętne, Rozpacz pokonana, Dar Kościoła czy właśnie Dekalog. Prezydent RP Lech Kaczyński odznaczył go w 2007 r. Krzyżem Komandorskim Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski. O. Jacek Salij urodził się w 1942 r. w Budach na Wołyniu.    

O LEKTORZE:

Radosław Pazura - aktor znany z wielu ról w filmach i serialach telewizyjnych, promotor honorowego krwiodawstwa, założyciel Fundacji Kapucyńskiej działającej na rzecz osób bezdomnych. Po wypadku samochodowym w styczniu 2003 r., z którego cudem wrócił do życia, przeszedł głębokie nawrócenie. Dziś stara się, aby jego przebudzenie budziło innych do życia wiarą.

WIRT33

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5