Właścicielem sklepu internetowego www.rajmedia.pl jest firma Raj Media Porzezińscy sp. kom. z siedzibą w 02-785 Warszawa przy ul. Puszczyka 8/21, wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000973430, NIP: 9512212922
E-MAIL: sklep@rajmedia.pl
NR RACHUNKU BANKOWEGO:
ING 87 1050 1025 1000 0090 6267 8744

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

1. Sklep dokonuje sprzedaży dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, wyłącznie na zamówienie przesłane drogą elektroniczną.
2. W celu dokonania zamówienia należy zarejestrować sie w bazie danych. Po złożeniu zamówienia Klient dostanie wiadomość mailową z informacja o zamówionych produktach.
3. Wszystkie ceny produktów dostępnych w sklepie są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmian cen, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych oraz wprowadzania w nich zmian.
4. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sklep danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U.2002R. nr 102 poz. 929, z późniejszymi zmianami).
5. Dane osobowe klienta będą wykorzystywane przez firmę wyłącznie do realizacji zamówień i przekazywania wiadomości. Nie są udostępniane ani odsprzedawane innym podmiotom.
6. Na zakupione towary są wystawiane faktury VAT. Firma jest płatnikiem podatku VAT.

PŁATNOŚCI

1. Dostępne są następujące formy płatności:

- bankowy lub pocztowy przelew na konto, na rachunek ING 87 1050 1025 1000 0090 6267 8744, którego właścicielem jest Raj Media Porzezińscy sp. kom.
- płatność online
- płatność przy odbiorze

WYSYŁKA

1. Dostawy realizujemy na terenie całego kraju
2. Towar wysyłany jest codziennie od poniedziałku do piątku.
3. Zamówienia realizujemy natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia o wpływie pieniędzy na konto bankowe w przypadku przelewu.
4. Nie będą realizowane zamówienia, w których nie zostały podane wszystkie wymagane dane teleadresowe.
5. Koszt dostawy ponosi Klient. Jest on doliczany do kwoty zamówienia.
6. Możliwe jest wskazanie innego adresu dostawy niż adres Klienta.

ZWROT I WYMIANA

1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie nam zakupionego towaru w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów, nie później niż w terminie czternastu dni.
2. Odstąpienie od umowy oraz zwroty towarów przyjmowane są wyłącznie na adres: Raj Media Porzezińscy sp. kom., Warszawa 02-785, ul. Puszczyka 8/21. Zwrot należności za zwrócone towary po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki nastąpi w terminie 7 dni od daty otrzymania zwrotu towaru na wskazane przez Państwa konto bankowe. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.
3. Klient może wymienić towar na inny, jeżeli powyższe wymagania zostały spełnione.

REKLAMACJE

1. W przypadku, gdy opakowanie będzie nosić ślady uszkodzenia lub prób otwarcia należy w obecności pracownika Poczty Polskiej/ kuriera sporządzić protokół szkody i nie przyjmować przesyłki.
2. Towarów używanych nie można zwrócić lub wymienić.
3. Jeśli otrzymany towar (fabrycznie nowy) będzie posiadał wady techniczne, należy odesłać go na adres firmy, nie później niż w ciągu 10 dni od dnia otrzymania przesyłki. Towar fabrycznie nowy objęty jest roczna gwarancją producenta. Reklamacje będą rozpatrywane w oparciu o przepisy ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. (Dz. U. z dnia 5 września 2002 r.)
4. Reklamacje należy składać w formie elektronicznej na adres e-mail sklep@rajmedia.pl
5. Klient ponosi koszty odesłania do nas przesyłki. Nie przyjmujemy paczek przysłanych w formie przesyłek za pobraniem.
6. Towar przyjęty do reklamacji zostanie wymieniony na identyczny lub inny uzgodniony z Klientem. W takim wypadku firma ponosi koszt wysyłki niewadliwego towaru do Klienta.
7. Podstawą przyjęcia reklamacji jest oryginał dowodu zakupu (faktura VAT wystawiona przez sklep) oraz protokół reklamacyjny (w przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie).
8. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
9. przesyłka z reklamowanym towarem powinna zawierać dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z kontaktowym numerem telefonu lub adresem mailowym.
10. Reklamacji nie będą podlegać jakiekolwiek przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (np. rozdarcia, przecięcia) oraz uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez naszą firmę Państwa danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz innych ustaw wymienionych w treści niniejszego regulaminu.
2. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: sklep@rajmedia.pl