Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

.

Scrool mouse to zoom in or zoom out

Książka "Wolny człowiek" – ks. M. Dziewiecki, R. Porzeziński, J. Racięcki

Drugie, rozszerzone wydanie książki „WOLNY CZŁOWIEK" to pełna humoru, mądrości, dobrych podpowiedzi i świetnych ilustracji mapa i podręczny GPS, mogący pomóc odszukać drogę do wolności. W przystępny i pełen humoru sposób przybliża PROGRAM 12 KROKÓW

Kluczem do jej odnalezienia jest świadomość, że istotą człowieczeństwa jest fakt bycia kochanym. Autorzy książki podpowiadają, jak odnaleźć w sobie spokój i radość, jak spotkać się ze sobą samym i jak stać się najlepszą wersją siebie samego. To doskonała lektura dla tych, którzy przeżywają kryzys, jak i dla tych, którzy pragną pomóc najbliższym wyjść z uzależnień. „WOLNY CZŁOWIEK" nie pozostawi bez odpowiedzi także tych, którzy pytają, dlaczego są nieszczęśliwi.

35,00 zł
Brutto
Ilość:

Zawiera m.in:

- przystępny opis programu Dwunastu Kroków dla nałogowych grzeszników.

- atrakcyjną ściągę: Jak być szczęśliwym ?

- założenia programu H.A.L.T.

- odpowiedź na pytanie: Kim jestem?

- świetny komiks Bartka Różyckiego o Dwunastu Krokach i początku wspólnoty Anonimowych Alkoholików

Patronat Medialny:
Jedynka POLSKIE RADIO
TVP
Ocaleni tv

Najkrótsza i najpełniejsza definicja człowieczeństwa brzmi: "Człowiek jest istota kochaną".
Celem pierwszego kroku do pełni człowieczeństwa jest uznanie, że nie daję rady.

Bóg dał nam dwie precyzyjne podpowiedzi, jak uniknąć śmierci, jak żyć, co robić, by nie trafić tam, gdzie czeka nas rozpacz, potępienie, wieczna niemoc, zimna nienawiść i pewność, że nigdy już nie pokochamy.

Miliony zapisanych kart na przestrzeni tysięcy lat, przez zastępy mądrych ludzi, nie da nam lepszych wskazówek na życie niż te dwie bardzo proste podpowiedzi. Nie sądź i kochaj!

Nasza wolność jest tak bardzo prawdziwa i tak bardzo cenna w oczach Stwórcy, że Bóg nie odbiera nam wolności nawet wtedy, gdy tu i teraz ktoś z nas w fatalny sposób z niej korzysta. Bóg nie odbiera wolności nawet tym ludziom, którzy dwa tysiące lat temu w demokratycznych wyborach wybrali Barabasza, a Syna Bożego potraktowali jak przestępcę i skazali na okrutną śmierć krzyżową. Największą cenę za złe korzystanie z wolności płaci więc nie człowiek, lecz Bóg.

KS002

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5