.

Scrool mouse to zoom in or zoom out

Bóg, królewna i księżniczki

Zachwycające i wzruszające słuchowisko o miłości. To opowieść o tym, że z pomocą dzieci dorośli mogą kochać, czyli tak odnosić się do bliskich, że chce im się żyć. W każdym wieku i w każdej sytuacji. Obowiązkowa pozycja dla dzieci od 5 do 105 lat.

 
ZREALIZOWALI W STUDIU TEATRU POLSKIEGO RADIA:
 
Opracowanie tekstu i reżyseria - Jan Warenycia
Realizacja Akustyczna - Maciej Kubera
Muzyka - Tymon Semilski
 
 
Partner wydania - Lucjan Siwczyk
Producent - Rafał Porzeziński, Raj Media Porzezińscy Sp.J. LOGO

To pierwsze słuchowisko zrealizowane przez Wydawnictwo Raj Media

25,00 zł
Brutto
Ilość:

To opowieść o tym, że z pomocą dzieci dorośli mogą kochać, czyli tak odnosić się do bliskich, że chce im się żyć. W każdym wieku i w każdej sytuacji.

To pierwsze słuchowisko zrealizowane przez Wydawnictwo Raj Media

Jako nastolatek snułem wiele marzeń - od rana do nocy. Największym z nich było marzenie o założeniu szczęśliwej rodziny. Pragnąłem być takim mężem i ojcem, przy którym żona i dzieci będą czuli się najbardziej kochani i bezpieczni na świecie. Jako ksiądz marzę o wspieraniu rodzin. Pragnę pomagać małżonkom, rodzicom i dzieciom w okazywaniu sobie nawzajem takiej miłości, dzięki której chce się nam żyć w każdej sytuacji. To słuchowisko jest literackim spełnieniem moich marzeń z przeszłości i teraźniejszości. Jest owocem tysięcy spotkań z rodzinami szczęśliwymi i z tymi, które na razie cierpią. Bezpośrednią inspiracją do napisania tego opowiadania był podziw dla rodziny moich przyjaciół. W ich domu łatwo mi jest okazywać i przyjmować miłość. Każdy z nas, w każdym wieku może spełnić swoje największe marzenie, by kochać i być kochanym. To właśnie o spełnianiu tego marzenia jest ta historia.

ks. Marek Dziewiecki

ks Marek Dziewiecki

Ks. Marek Dziewiecki to postać legendarna. Urodzony w 1954 r. w Radomiu, ufający Bogu ksiądz katolicki, doktor psychologii, duszpasterz małżeństw i rodzin, dyrektor Telefonu Zaufania diecezji radomskiej, wykładowca akademicki. Od wielu lat jest ofiarnym i lubianym rekolekcjonistą, w którym pasja głoszenia Dobrej Nowiny idzie w parze z precyzyjnym i analitycznym umysłem. Każdego roku ukazuje się kilka jego książek - o małżeństwie, rodzinie, wychowaniu, rozwoju, wychodzeniu z uzależnień. Najbardziej lubi pisać o miłości. Sam przyznaje, że nic nie cieszy go bardziej w jego pisarskiej misji, niż tworzenie powieści. „Pamiętnik Perełki” i „Anioł Radości”, jego dwie pierwsze powieści, rozeszły się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. „Pamiętnik Perełki” doczekał się też adaptacji w formie audiobooka. Książka - „Bóg Królewna i księżniczki”, najnowsza powieść ks. Marka, to pełna humoru, ciepła i nadziei opowieści o trzech dziewczynkach, które zmieniają serce starego, zgorzkniałego człowieka. To powieść o tym, że nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość. Tym razem postanowiliśmy nagrać dla Państwa prześliczne słuchowisko na kanwie tej powieści.

W SŁUCHOWISKU WYSTĄPILI:

Józef - Henryk Talar
Helenka – Helena Porzezińska
Tosia – Antonina Porzezińska
Mania – Maria Porzezińska
Paweł - Mariusz Bonaszewski
Natalia - Dorota Landowska
Franek - Krzysztof Banaszyk
Zofia - Lucyna Malec
Mama – Izabela Bukowska
Ksiądz – Piotr Bajor
Lekarz – Marcin Troński
Piotrek – Karol Kwiatkowski
Ignacy – Antek Ślubowski
Agatka – Misia Mechlińska
Chłopczyk – Kuba Strach
Lektor - Andrzej Krusiewicz
Agnieszka – Agnieszka Porzezińska
Rafał – Rafał Porzeziński, autor programu "Ocaleni" w TVP
i inni

Item Rating :
5 Średnia ocena oparta na 1 ocenie
Ocena
Przez mama_liz na 2021-12-13

Książeczka wspaniała

Książeczka wspaniała, czytamy na głos z 11 letnią córką i świetnie się bawimy a przy okazji z niedowierzaniem przyglądamy się rodzinie która umie okazywać sobie miłość. Może i przesłodzone, a może tak nam się wydaje bo mało kto miał szczęście w takiej rodzinie dorastać? A może czas się nauczyć taką rodziną być :)

Napisz swoją opinię !

AU013

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5