Filtruj według

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5

.

FILMY

          Wśród naszych filmowych propozycji znajdą Państwo filmy dokumentalne nawiązujące do wybitnych postaci we współczesnej historii Kościoła jak Jan Paweł II czy ksiądz Franciszek Blachnicki – prekursor i założyciel Krucjaty Trzeźwości. Oczywiście nie braknie również pozycji o Programie 12 Kroków, która przeniesie Was do Akron – kolebki pierwszej dwunastokrokowej wspólnoty jaką są Anonimowi Alkoholicy. Na deser jednak zachęcamy Państwa do obejrzenia 3 znakomitych stand upów Rafała Porzezińskiego o Programie 12 Kroków, człowieczeństwie oraz Miłości. To najnowsza produkcja Rajmedia i ponad 5-cio godzinna wyprawa w głąb naszych największych pragnień i tęsknot. 

Aktywne filtry

         Ten obraz pomaga zobaczyć i zrozumieć duszę Polski. Historia Polski, świata i Kościoła pod koniec XX wieku opisana z perspektywy działań Prymasa Tysiąclecia i polskiego Papieża. Prymas Stefan Kardynał Wyszyński oraz Ojciec Święty Jan Paweł II, jak nikt inny, zrozumieli potrzeby Polski i powierzyli ją Maryi. Fantastyczne zdjęcia archiwalne z lat 50-tych i 60-tych, nigdy niepublikowane, świadkowie pontyfikatu, sensacyjne wnioski.

Książka czyli fascynująca opowieść o życiu z trzeźwiejącym alkoholikiem

oraz

Film - wciągający dokument o Billu W. i dr Bobie oraz o korzeniach AA i AL-Anon.

oraz

Film Bill W. i Dr Bob czyli odcinek specjalny programu Ocaleni TVP poświęcony twórcom Programu 12 Kroków GRATIS!!!

SUPER PROMOCJA ! Kupując pakiet otrzymają Państwo w gratisie 3 płyty DVD z czteroma odcinkami programu "12ty Krok" wyemitowanych w TV Republika (Krok III, Krok IV i Krok V). Swoim doświadczeniem podzielą się: Przemysław Babiarz, Muniek Staszczyk, Krzysztof Jaryczewski, Felek alkoholik, "święta" Teresa, ks.prof. R. Jaworski, Marek Jurek, Jacek Racięcki, Ilona Felicjańska.       

          Pakiet trzech stand upów Rafała Porzezińskiego "Dobrze że jesteś" w formie filmów DVD. Zupełnie nowa produkcja wydawnictwa Raj Media, zajmującego się popularyzacją Programu 12 kroków.

1. 12 Kroków i H.A.L.T.

2. Miłość i Jej podróbki

3. Jak Kuba Bogu

         Pierwszy z nich to ekscytująca wyprawa po Krokach, które dobrze znają członkowie wspólnot dwunastokrokowych. Nie brakuje tutaj inspiracji, entuzjazmu i zachęty do poddania się temu genialnemu programowi, by stać się lepszą wersją samego siebie. Drugi to podróż w głąb naszych serc oraz odwiecznych prawd poświęcona temu, co w życiu najważniejsze – Miłości. Trzeci to motywujący stand up o człowieczeństwie, jego wartości i o naszych najgłębszych tęsknotach i pragnieniach. W każdym z nich o najważniejszych sprawach dotyczących naszego życia z pasją i humorem opowiada Rafał Porzeziński, autor programu TVP "Ocaleni".

         Pełen pasji i entuzjazmu stand up Rafała Porzezińskiego na temat... Miłości. Ponad godzinna wyprawa w głąb naszych serc oraz odwiecznych prawd. Ekscytująca i obfitująca w dobry humor opowieść o tym co w życiu najważniejsze czyli o kochaniu. Co jest miłością a co nią nie jest, czy łatwo można pomylić Miłość z tolerancją - na te oraz inne pytania będziemy szukać odpowiedzi razem z Rafałem Porzezińskim, autorem jedynego w swoim rodzaju talk show TVP "Ocaleni".

          Inspirujący i motywujący stand up Rafała Porzezińskiego o człowieczeństwie, jego niezbywalnej wartości oraz najgłębszych ludzkich pragnieniach i tęsknotach. Jak prowadzić szczęśliwe życie, jak unikać niepotrzebnych zagrożeń, jak pokochać siebie i jak stawać się najlepszymi wersjami siebie samych? O drogowskazach na wyboistych drogach życia opowiada Rafał Porzeziński, autor jedynego w swoim rodzaju programu TVP "Ocaleni". Zapraszamy w ponad godzinną podróż, pełną humoru i osobliwego uroku.

         Fascynująca i obfitująca w humor podróż po Programie 12 Kroków. Znakomity stand up Rafała Porzezińskiego odsyłający do najważniejszych życiowych wartości poprzez pryzmat genialnego programu, który setkom tysięcy ludzi uratował życie i przywrócił godność.

         12 Kroków i H.A.L.T. to pełna pasji wyprawa w głąb naszych największych, wciąż niezaspokojonych pragnień i tęsknot. Kim jestem, po co żyję, ku czemu zmierzam i jak mam przeżywać swoje życie by być szczęśliwym ? Odpowiedzi na te pytania ukryte są w cudownym Programie 12 Kroków, przez który z wielką wprawą i zaangażowaniem przeprowadzi Was Rafał Porzeziński, autor jedynego w swoim rodzaju talk show TVP "Ocaleni".

       Całość obficie okraszona żartem w dobrym smaku sprawi, że nie będziecie się nudzić ani chwili.

 „Ostatnie wezwanie” to film, którego główną bohaterką jest Matka Boża ukazana przez perspektywę objawień mających miejsce w Medjugorie. Bóg przysyła ją na świat, by jeszcze raz, jeszcze wyraźniej, wezwała nas do nawrócenia. Matka Boża przychodzi w ten sposób na ziemię, by ukazać swoją nieprawdopodobną miłość, pokonać strach, pomóc w codziennej walce z grzechem, umocnić kapłanów, uzdrowić obolałe dusze i ciała. Najważniejszym przesłaniem filmu jest wezwanie do jak najlepszego wykorzystania czasu, który nam pozostał, do życia w łasce uświęcającej i głębokiej relacji z Bogiem, do życia w ewangelicznej gotowości na powtórne przyjście Pana.

19,90 zł

Ta książka i film są o tym, jakim człowiekiem jest Jorge Mario Bergoglio oraz kim dla Kościoła i świata stanie się Ojciec Święty Franciszek.

Jezuita, zapatrzony w świętego Franciszka, charyzmatyczny i konkretny, oszędny i szczodry, pogodny i świadom wielkiej biedy człowieka. Rozmiłowany w Różańcu Świętym obrońca życia.

Stał się superbohaterem dla liberalnych mediów i zwolenników reformy Kościoła, a ten film próbuje odpowiedzieć na pytanie: JAK TO MOŻLIWE?

+GRATIS - kartka z modlitwą pięciu palców

Producent: Goya Producciones

Wydawca: Raj Media

Czas filmu: 53 minuty

Wersje językowe: polska, angielska

25,00 zł

Reportaż filmowy a dodatkowo PIERWSZY POLSKI KOMIKS O POCZĄTKACH WSPÓLNOTY ANONIMOWYCH ALKOHOLIKÓW I PROGRAMIE 12 KROKÓW

Producent: Raj Media

Reżyseria: Rafał Porzeziński, autor programu "Ocaleni" w TVP

Scenariusz: Irena Hojfeldt i Rafał Porzeziński

Zdjęcia: Rafał Kawalec

Montaż: Jarosław Rybicki

Ilustracje do komiksu: Bartłomiej Różycki

Program zrealizowany dla TVP1 o legendarnym kapłanie i świętym człowieku - założycielu ruchu Światło Życie oraz prekursorze Krucjaty Trzeźwości.


autor: Rafał Porzeziński, autor programu "Ocaleni" w TVP

udział wzięli:

Barbara Mazur

Stanisława Orzeł

ks. Roman Trzciński

Dariusz Kowalski

ks. Jacek Herma

płyta DVD w foliowej kopercie

Program zrealizowany dla TVP1 o dwóch fantastycznych ludziach, którzy dali początek niezwykłej rzeczywistości, jaką jest Program 12 Kroków. Bill W. i dr. Bob są bohaterami niniejszego odcinka.


autor: Rafał Porzeziński, autor programu "Ocaleni" w TVP

udział wzięli:

Alicja Darkowska - Kowalska, dyrektor Fundacji BSK AA

Hanna Ostrowska - Biskot

ks. dr Marek Dziewiecki

Antoni Pawłowski

Paweł Sumera

Internetowo połączyli się: Irena Hojfeldt wprost z Akron, Ryszard Gruszczyński z Wielkiej Brytanii, Teresa Kopka, oraz Tomasz Łysiak.

Oczekiwanie na dostawę
Oczekiwanie na dostawę