.

Scrool mouse to zoom in or zoom out

12 kroków do wolności - pliki MP3

            Pierwsza w Polsce podróż po Programie 12 Kroków nagrana w formie audiobooka. 7-godzinne słuchowisko o rzeczywistości, która setkom tysięcy ludzi na całym świecie przywróciła wolność, godność, wiarę w siebie i nadzieję. 12 Kroków do Wolności to niezwykle wnikliwa i pasjonująca rozmowa zarówno o tajemnicy programu, jak i o istocie poszczególnych kroków. Czym jest bezsilność, dlaczego jej doświadczenie jest koniecznym krokiem na drodze do wolności, czym lub Kim jest Siła Wyższa ? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzi poszukiwać będą autorzy niniejszego audiobooka. Ta audycja niepozbawiona humoru i odwołująca się do osobistych doświadczeń może stać się nieocenioną pomocą dla uzależnionych i dla tych którzy z jakiegoś powodu przestali radzić sobie w życiu.

             Niniejszy audiobook 12 KROKÓW DO WOLNOŚCI został nagrodzony na Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów Niepokalanów 2011.

20,00 zł
Brutto
Ilość:

O AUTORACH:

Ks. Maksym POPOW CMF – charyzmatyczny klaretyn w Syberii, wykładowca psychologii, członek Europejskiej i Rosyjskiej Zawodowej Ligi Psychoterapeutycznej, założyciel wspólnot dwunastokrokowych w Rosji, tłumacz książki 12 kroków na język rosyjski.

Jacek RACIĘCKI – terapeuta uzależnień, związany z Centrum Pomocy Duchowej księży Pallotynów w Warszawie, prowadzący dwunastokrokowe warsztaty rozwoju duchowego oparte na ćwiczeniach Wreszcie żyć – 12 kroków.

Rafał PORZEZIŃSKI – dziennikarz, autor i producent radiowo-telewizyjny, prowadzący warsztaty dwunastokrokowe oraz audycje Dwunasty krok w Radiu Warszawa, autor programu "Ocaleni" w TVP

WIRT1

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5