Filtruj według

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5

.

KSIĄŻKI

       Bardzo serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z kolekcją naszych książek. Zdajemy sobie sprawę z tego że jest ona jeszcze niewielka, składają się za to na nią bezcenne i wartościowe pozycje mogące stać się dla Was drogowskazem jak stawać się wolnym i szczęśliwym człowiekiem. To nie tylko książki o uzależnieniu dzięki którym dowiecie się jak przestać pić, brać lub jak poradzić sobie z hazardem.

       Wśród naszych bestsellerów znajdziecie Państwo poradniki, które pomogą Wam budować szczęśliwe małżeństwo a być może pomogą przezwyciężyć kryzys w związku. Jak być dobrą żoną, mężem, jak radzić sobie i przeżywać trudne uczucia, jak kochać dziecko, to tylko wybrane z pytań, na które odpowiedzi znajdą Państwo w naszych propozycjach. Przewodnikiem który poprowadzi Was przez mapę ludzkich problemów i doświadczeń jest znany i ceniony terapeuta ks. Marek Dziewiecki. Zapraszamy Was gorąco do lektury.

Aktywne filtry

         Rozbrajająco szczere i odważne wyznania Felka–trzeźwego alkoholika, artysty malarza, dobrze znanego w środowisku Anonimowych Alkoholików. Świadectwo życia i poruszająca historia człowieka, który zatracił niemal zupełnie samego siebie w nałogu picia. Drogę do wolności odkrył w Programie 12 kroków, którego analizą w oparciu o własne i przebogate doświadczenie podzieli się z Państwem. Pogodna i promienna audycja o drodze do akcepetacji siebie samego, swojej historii oraz odnalezieniu radości życia.

Szczęście - ks. Marek Dziewiecki Szczęście - ks. Marek Dziewiecki new

Najnowsza książka ks. dr. Marka Dziewieckiego to absolutna perełka w dziedzinie poradników rozwoju osobistego. Po jej lekturze chciałoby się krzyknąć: "wreszcie!". To genialnie skonstruowana instrukcja obsługi, która pokazuje, jak być szczęśliwym człowiekiem. Autor daje nam 100-procentową gwarancję, że podążanie za trzema ścieżkami - czterema absolutami, ośmioma błogosławieństwami i dwunastoma krokami - doprowadzi nas do celu, po którym zawsze tęskniliśmy.

W dzisiejszym zglobalizowanym świecie pełnym napięć i dylematów, książka ks. Marka Dziewieckiego stanowi oazę spokoju i mądrości, którą każdy z nas powinien przeczytać, by odnaleźć prawdziwe szczęście. Jego praca jako katolickiego kapłana, doświadczonego psychologa i duszpasterza rodzin sprawia, że jego książka jest niezwykle wartościowa i inspirująca dla wszystkich, bez względu na wyznanie.

123,00 zł 135,00 zł

3 znakomite książki z serii "Ocaleni"

DUŻO WIEDZY - MAŁO CZYTANIA

Cierpimy na chroniczny brak czasu i mamy ogromny deficyt wiedzy o sprawach najistotniejszych. Wydawnictwo Raj Media oddaje w Państwa ręce praktyczny cykl, który jest odpowiedzią na obie te bolączki. W tomikach tej serii Czytelnik otrzymuje maksimum treści w najbardziej skondensowanej formie. Jeśli lubisz wiedzieć, a nie masz zbyt dużo czasu na czytanie, ten cykl jest spełnieniem Twoich oczekiwań.

NAWRÓCENIE” autorstwa księdza dr. Marka Dziewieckiego to prosta instrukcja obsługi: co zrobić, aby odzyskać radość życia, wolność w podejmowaniu decyzji i odbudować zerwane relacje.

Każdy człowiek stoi przed wyborem, czy chce być głupi, zniewolony i nieszczęśliwy, czy też mądry, wolny i pełen Pogody Ducha. Celem tej książki jest pomoc w podjęciu decyzji KIM CHCĘ BYĆ.

Ks. Marek Dziewiecki - duszpasterz, rekolekcjonista, doktor psychologii. Jeden z najbardziej znanych i kochanych przewodników duchowych na Ziemi.

Seria: SAMO GĘSTE

DUŻO WIEDZY - MAŁO CZYTANIA

Cierpimy na chroniczny brak czasu i mamy ogromny deficyt wiedzy o sprawach najistotniejszych. Wydawnictwo Raj Media oddaje w Państwa ręce praktyczny cykl, który jest odpowiedzią na obie te bolączki. W tomikach tej serii Czytelnik otrzymuje maksimum treści w najbardziej skondensowanej formie. Jeśli lubisz wiedzieć, a nie masz zbyt dużo czasu na czytanie, ten cykl jest spełnieniem Twoich oczekiwań.

JA, CZŁOWIEK" autorstwa księdza dr. Marka Dziewieckiego, to prosta instrukcja obsługi, jak poznać i pokochać siebie, by rozpocząć zmiany, które są nieodzowne. Każdy człowiek gubi się w swoim życiu wielokrotnie. Im mniej rozumie siebie samego, tym zagubienie jest większe.

Człowiek jest istotą kochającą, nałogowo poszukującą szczęścia i zdolną do ciągłego rozwoju. Ta książka ma na celu pomóc w zrozumieniu KIM JESTEM i dać szansę na wykorzystanie wszystkich naszych potencjałów...

Ks. Marek Dziewiecki - duszpasterz, rekolekcjonista, doktor psychologii. Jeden z najbardziej znanych i kochanych przewodników duchowych na Ziemi.

Seria: SAMO GĘSTE 

W Teresie „Świętej” Alkoholiczce Czytelnik znajdzie odpowiedź na to, gdzie szukać Miłości i jak stać się swoją najpiękniejszą wersją. Poznaj do bólu szczere wyznanie kobiety, która wie, co znaczy człowieczeństwo, i umie o tym opowiedzieć.

Przeczytaj i żyj wiecznie.

           "To nie jest książka o uzależnieniach, pełna technicznych pojęć, wykresów, tabel i danych statystycznych. To nie jest książka o alkoholu, narkotykach czy „dopalaczach”. Nie jest to też książka o pornografii, popędzie, hazardzie, nałogowym korzystaniu z urządzeń elektronicznych, pracoholizmie, nałogowym jedzeniu czy zakupoholizmie. Te i inne zagadnienia pojawią się w tej publikacji, lecz nie one będą w centrum uwagi. To książka o żywym człowieku: o Tobie i o mnie"

            Doskonała książka popularyzująca wiedzę na temat przyczyn uzależnień, niosąca pomoc we wszechstronnym rozpoznaniu dróg wyjścia z nałogów. Pomocna w zrozumieniu PROGRAMU 12 KROKÓW. Przekazuje ogromną wiedzy terapeutyczno-profilaktyczną w bardzo przystępnej formie. Jesteśmy przekonani, że stanowi ważną pozycję w literaturze dotyczącej problematyki uzależnień.

          

Książka "Irenka z Akron" autorstwa Rafała Porzezińskiego to niezwykłe dzieło, które otwiera cykl "Ocaleni". W swojej publikacji Porzeziński pragnie przybliżyć czytelnikom proces przemiany osób, które mimo przejścia przez piekło, potrafiły się odrodzić i jak Feniks z popiołów wyjść silniejsze. Bohaterka tej historii to ambasadorka 12 kroków, kopalnia wiedzy o początkach wspólnoty Anonimowych Alkoholików, przez lata pełniła ważną funkcję w zarządzie Fundacji domu Dr. Boba, jednego z założycieli wspólnoty AA. Jej naturalna Pogoda Ducha, mądrość i otwartość na każdego człowieka to niespotykany dar, którego siłę poznali wszyscy, którzy spotkali Irenę. W bardzo szczerej rozmowie Irena nie tylko odkrywa przed czytelnikiem wiele tajemnic wspólnot AA i Al-Anon ale także dzieli się intymnymi szczegółami swojej osobistej historii ocalenia.

W dzisiejszych czasach, gdy świat zmaga się z licznymi kryzysami, niezwykle ważne jest znalezienie drogi do wolności i spełnienia. Książka autorstwa ks. Marka Dziewieckiego, Rafała Porzezińskiego i Jacka Racięckiego to prawdziwe arcydzieło, które nie tylko wbija w fotel, ale także pomaga odnaleźć własną prawdziwą tożsamość. Jej lektura to nie tylko podróż po trudnych etapach życia, ale także inspiracja do ciągłego rozwoju i doskonalenia siebie. Warto sięgnąć po tę książkę, aby odkryć tajemnice własnego potencjału i zacząć nową, pełną wyzwań drogę. Niech ta lektura stanie się dla Ciebie krokiem w stronę szczęścia i spełnienia!

Książka czyli fascynująca opowieść o życiu z trzeźwiejącym alkoholikiem

oraz

Film - wciągający dokument o Billu W. i dr Bobie oraz o korzeniach AA i AL-Anon.

oraz

Film Bill W. i Dr Bob czyli odcinek specjalny programu Ocaleni TVP poświęcony twórcom Programu 12 Kroków GRATIS!!!

4 znakomite książki dotykające ważnych a nawet najważniejszych ludzkich problemów, mogące być znakomitą  pomocą i drogowskazem w życiu. Równocześnie mogą stać się znakomitym prezentem  dla bliskiej osoby. Ekstremalnie życiowe, pisane w oparciu o osobiste doświadczenie ludzi, którzy nierzadko otarli się o piekło w swoim życiu. Doskonały sposób na poznanie Programu 12 KROKÓW.

35,00 zł
    To najlepsza książka o PROGRAMIE 12 KROKÓW napisana po polsku. Książka adresowana jest do tych, którzy chcą odnieść zwycięstwo. Nie jakiekolwiek zwycięstwo, lecz zwycięstwo ostateczne. W tej książce ks. Marek Dziewiecki daje nam doskonałą podpowiedź, jak to zrobić, przy pomocy 12 Kroków. To droga, która zaczyna się od pokonania osobistego kryzysu. Nawet tego najbardziej dotkliwego.Ta książka - praktyczna, prawdziwa i zarazem piękna -jest także dla tych, którzy nie doświadczyli poważnego kryzysu, a pragną się rozwijać, by żyć mądrzej i radośniej niż dotąd.

       Dla jednych i drugich niezawodnym przewodnikiem w pracy nad sobą może się stać Program 12 Kroków. To rodzaj specjalistycznych rekolekcji. Program tak skonstruowany, że każdy, kto go realizuje, przekonuje się, że jest szyty na jego niepowtarzalną miarę. Na miarę jego niepowtarzalnej sytuacji i jego niepowtarzalnych możliwości rozwoju.

Ilość stron: 224
Wydawnictwo: Raj Media

Zeszyt z serii "To co najważniejsze". Celem niniejszej analizy jest prezentacja Bożego pomysłu na temat relacji między mężczyzną a kobietą, a zwłaszcza między mężem a żoną. Treściwy opis warunków trwania w sakramencie małżeństwa oraz sposobów przygotowania się do owocnego przyjęcia tego sakramentu.

Zeszyt z serii "To co najważniejsze". Ks. Marek Dziewiecki w treściwy sposób przedstawia opis ważnej części naszego człowieczeństwa jaką są emocje, uczucia, przeżycia. Czym są? Skąd się biorą? Jaki jest ich sens? W tej pozycji znajdziesz odpowiedzi.

Zeszyt z serii "To co najważniejsze". Publikacja opisuje karykatury miłości, które stanowią dla nas śmiertelne zagrożenie oraz wyjaśnia, na czym polega jedyna prawdziwa miłość, czyli ta, jakiej uczy nas Bóg - Mistrz i Nauczyciel Miłości.

Zeszyt z serii "To co najważniejsze". Krótki ale treściwy opis dotyczący porozumiewania się i komunikacji międzyludzkiej. .Jak rozumieć i być rozumianym. Wartościowa pozycja autorstwa księdza Marka Dziewieckiego o tym jak budować małżeńskie relacje oparte na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i miłości.

Wiersze Agnieszki Porzezińskiej, pełne refleksji  nad pięknem świata i człowieka, skłaniają do zadumy nad  przemijaniem tego, co ziemskie i wiarą w Opatrzność Bożą.
Ułożone w cztery cykle tematyczne: Bursztynowe słońca, Pejzaże taneczne, Cztery pory roku,
Przemijający czas jak mknące pociągi życia. Zawierają wybór wierszy z różnych lat życia poetki.

Tomik z okładką i ilustracjami Mieczysława Wasilewskiego - artysty grafika, profesora warszawskiej ASP.

Oczekiwanie na dostawę
59,00 zł 70,00 zł

2 znakomite książki z serii "Ocaleni"