.

Tajemnica Tajemnic

Scrool mouse to zoom in or zoom out

Tajemnica Tajemnic. Prawdziwa historia ocalenia Polski i świata

         Ten obraz pomaga zobaczyć i zrozumieć duszę Polski. Historia Polski, świata i Kościoła pod koniec XX wieku opisana z perspektywy działań Prymasa Tysiąclecia i polskiego Papieża. Prymas Stefan Kardynał Wyszyński oraz Ojciec Święty Jan Paweł II, jak nikt inny, zrozumieli potrzeby Polski i powierzyli ją Maryi. Fantastyczne zdjęcia archiwalne z lat 50-tych i 60-tych, nigdy niepublikowane, świadkowie pontyfikatu, sensacyjne wnioski.

19,00 zł
Brutto
Ilość:

Ten film otwiera inną, niesamowitą perspektywę rozumienia naszego losu. Rozwiązanie tej tajemnicy nie tylko wywołuje łzy wzruszenia. Kolana same się zginają a ręce chwytają różaniec.

- red. Jan Pospieszalski

.

Jestem bardzo wdzięczny za zrealizowanie tego filmu. Maryja, nie przestaje być dla Kościoła Matką, przez którą przychodzi oczekiwane zwycięstwo nad złem.

-Abp Henryk Hoser

.

To film o najważniejszej bitwie współczesnej Polski, bitwie o jej duszę i serce, bitwie, którą wygrała Matka Boża. Jeśli chcesz zrozumieć swój kraj musisz go zobaczyć.

-red. Tomasz Terlikowski

.

Ta filmowa opowieść o dwóch wielkich Polakach i kapłanach, to piękna lekcja patriotyzmu i chrześcijańskiego oddania. To także doskonała forma ewangelizacji i klucz do zrozumienia jednej w tajemnic polskości.

- red. Krzysztof Ziemiec

.

FILM DOKUMENTALNY:

Reżyseria: Agnieszka Porzezińska, Paweł Sobczyk

Scenariusz: Agnieszka Porzezińska, Rafał Porzeziński, autor programu "Ocaleni" w TVP

Muzyka: Jan Duszyński

Dźwięk: Paweł Kęska

Montaż: Paweł Sobczyk

Czas: 55'

FI006

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5