Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

.

Scrool mouse to zoom in or zoom out

Widzialne i niewidzialne cz. 1 - pliki MP3

Pierwsza część cyklu to trzy śledztwa związane z niezwykłymi darami pozaziemskiego pochodzenia.
Różaniec — świadkowie niezwykłej mocy płynącej z różańca dzielą się tym, co niemożliwe, a jednak się zdarzyło.
Szkaplerz — o realnej mocydziałania szkaplerza i osobach, które zawdzięczają mu życie.
Dar języków — świadectwa osób, które od modlitwy językami rozpoczęły drogę swojego nawrócenia.

18,90 zł
Brutto
Ilość:

      Cykl Widzialne i Niewidzialne miał swoją premierę na antenie Radia Plus w ostatnim roku XX wieku, a kolejne odcinki były emitowane przez 20 miesięcy. Łącznie powstało prawie 100 odcinków cyklu oraz jego przewodnikowej wersji pt. „Atlas Rzeczy Widzialnych i Niewidzialnych”.

      Tytuł ten, realizowany przez tych samych twórców, był także obecny na antenie Telewizji Puls. W formie audiobooka ukazały się najlepsze odcinki wybrane przez Autorów.

SPIS TREŚCI:

Pierwsza część cyklu to trzy historie związane z niezwykłymi darami pozaziemskiego pochodzenia:

1. RÓŻANIEC:

Świadkowie niezwykłej mocy płynącej z różańca dzielą się tym, co niemożliwe, a jednak się zdarzyło. Odcinek powstawał nim Jan Paweł II ogłosił rok Różańca i zanim w Liście Pasterskim Rosarium Virginis Mariae opisał dodane Tajemnice Światła. Pomimo to światła w tej historii nie brakuje. Magdalena Buczek i Jan Budziaszek prowadzą słuchaczy w świat prawdziwej mistyki. To właśnie różaniec nazywany jest najcenniejszym skarbem Watykanu. Bitwy pod Lepanto, Wiedniem czy Warszawą wygrała jego siła mimo militarnej przewagi wrogów chrześcijaństwa.

2. SZKAPLERZ:

Karol Wojtyła założył szkaplerz jako dziecko i nie rozstawał się z nim przez całe życie. Miał go również na piersi kilka dni po zamachu, kiedy leżał w klinice Gemelli. Obietnica związana ze szkaplerzem mówi, że ten kto będzie miał go na sobie w chwili śmierci, nie zazna ognia piekielnego. Czy dar, który Maryja wręczyła w XIII wieku Szymonowi Sztokowi może być realną ochroną również w trzecim tysiącleciu? Ekipa „Widzialne i Niewidzialne” szukając odpowiedzi na to pytanie dotarła do osób, które swoje życie i szczęście zawdzięczają tej niezwykłej płócienno – duchowej ochronie.

3. GLOSOLALIA:

Dar języków. Jeden z darów Ducha Świętego i jeden z najbardziej charakterystycznych znaków duchowości charyzmatycznej. W Piśmie Świętym czytamy o nim wielokrotnie. Dzisiaj też żyje bardzo wiele osób, które jak apostołowie w dniu Pięćdziesiątnicy, wysławiają Boga językami istniejącymi, ale im nieznanymi. Jaką siłę ma ten dar? Czy oprócz dziecięcego chwalenia Boga ma inne cudowne znaczenie? Choć święty Paweł pisał, że dar języków jest najmniejszym z darów Ducha Świętego, zespół „Widzialne i Niewidzialne” dotarł do ludzi, którzy od modlitwy językami rozpoczęli drogę swego nawrócenia.

O AUTORACH:

Cykl Widzialne i niewidzialne stworzyli: Jacek Królikiewicz, Artur Moczarski, Rafał Porzeziński, autor programu "Ocaleni" w TVP, oraz reporterzy: Patrycja Gruszczyńska i Karolina Rusinowicz, realizatorzy: Marian Król i Dariusz Sałajczyk, kompozytorzy: Daniel Bloom i Wojciech Jakubas, lektorzy: Andrzej Kozioł i Jacek Mikołajczak, konsultanci: Jan Pospieszalski i Paweł Zuchniewicz,  projekt graficzny: Michał Kęska

WIRT20

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5