Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

.

Scrool mouse to zoom in or zoom out

Planeta ludzi - pliki MP3

           Planeta Ludzi to wciągająca konferencja księdza Marka Dziewieckiego odsyłająca do tajemnicy życia na planecie zwanej Ziemią. Planecie, która od początku w zamyśle Boga była bezinteresownym darem dla nas ludzi. Sytuacja zmieniła się radykalnie po grzechu pierworodnym, będącym aktem buntu człowieka wobec Stwórcy. A jego konsekwencją stała się nasza słaba, zraniona grzechem kondycja i krzywdy wyrządzane innym ludziom oraz sobie. Konferencja mówi o powracaniu człowieka do źródła swojego istnienia, akceptacji swojej często trudnej przeszłości i odzyskiwaniu radości i sensu życia, który utracił.

            Jedną z dróg powrotu do utraconego raju jest genialny Program 12 Kroków, mający swoje źródło w samym Bogu i który On sam podsunął nam, byśmy wrócili w Jego ramiona. Motywująca i przywracająca nadzieję konferencja, dzięki której nie tylko zrozumiemy lepiej ducha Programu 12 kroków, ale zapragniemy również ową fascynującą podróż rozpocząć.

Zapraszamy do wysłuchania fragmentu

24,00 zł
Brutto
Ilość:

        Przewodnikiem w tej drodze, w tej podróży do pełni życia, jest ks. Marek Dziewiecki. Siła z jaką dzieli się swą wiarą i kompetencjami, może przywrócić nadzieję nawet tym, którzy utracili chęć do życia. Z właściwą sobie pasją i precyzją wyjaśnia istotę Programu 12 Kroków, dzięki któremu jesteśmy w stanie pokonać każdy kryzys i rozwijać się w sposób, który zaskoczy nas samych.  

O AUTORZE:

        Ks. Marek Dziewiecki (ur. 1954 r.) - ufający Bogu ksiądz katolicki, psycholog, rekolekcjonista, ojciec duchowny. Zajmuje się duszpasterstwem małżeństw i rodzin, młodzieży, osób uzależnionych. Jest dyrektorem radomskiego telefonu zaufania. Jest także autorem kilkudziesięciu książek oraz kilkuset artykułów na temat miłości, wychowania, komunikacji międzyludzkiej, profilaktyki i terapii uzależnień.

WIRT36

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5