12 kroków do wolności - pliki MP3 Zobacz większe

12 kroków do wolności - pliki MP3

b3e3e393c77e35a4a3f3cbd1e429b5dc

Nowy

20,24 PLN brutto

67 produktów

  Ponad siedem godzin słuchowiska przybliżającego tajemnice programu 12 KROKÓW, który setkom tysięcy ludzi na całym świecie przywrócił wolność, wiarę w siebie, nadzieję i prawdziwe życie. To pierwsza produkcja dźwiękowa w Polsce na temat tego uniwersalnego programu. Autorzy w 25 rozdziałach udowadniają, że nie jest to droga przeznaczona wyłącznie dla alkoholików, narkomanów czy hazardzistów, ale że jest to niezwykle skuteczny program do walki z grzechem codziennym i złymi nawykami.

  Wyśmienity i pełen dramatycznych przygód audiobook 12 KROKÓW DO WOLNOŚCIzostał zauważony i nagrodzony na Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów Niepokalanów 2011.

   

  FILM

   

  Audiobook na płycie CD kupisz tu. 

   

  O AUTORACH

  Ks. Maksym POPOW CMF – charyzmatyczny klaretyn w Syberii, wykładowca psychologii, członek Europejskiej i Rosyjskiej Zawodowej Ligi Psychoterapeutycznej, założyciel wspólnot dwunastokrokowych w Rosji, tłumacz książki 12 kroków na język rosyjski.

  Jacek RACIĘCKI – terapeuta uzależnień, związany z Centrum Pomocy Duchowej księży Pallotynów w Warszawie, prowadzący dwunastokrokowe warsztaty rozwoju duchowego oparte na ćwiczeniach Wreszcie żyć – 12 kroków.

  Rafał PORZEZIŃSKI – dziennikarz, autor i producent radiowo-telewizyjny, prowadzący warsztaty dwunastokrokowe oraz audycje Dwunasty krok w Radiu Warszawa

  PodtytułNie tylko dla chrześcijan
  AutorMaksim Popow, Rafał Porzeziński, Jacek Racięcki
  LektorZbigniew Moskal, Maksim Popow, Jacek Racięcki, Rafał Porzeziński
  Długość nagrania7 godz. 8 min.
  Data wydania2009
  Jednym zdaniemDla tych, którzy chcą wrócić... do życia

30 podobnych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: