.

Scrool mouse to zoom in or zoom out

Z cyklu SAMO GĘSTE: ks. Marek Dziewiecki, Ja człowiek

DUŻO WIEDZY - MAŁO CZYTANIA

Cierpimy na chroniczny brak czasu i mamy ogromny deficyt wiedzy o sprawach najistotniejszych. Wydawnictwo Raj Media oddaje w Państwa ręce praktyczny cykl, który jest odpowiedzią na obie te bolączki. W tomikach tej serii Czytelnik otrzymuje maksimum treści w najbardziej skondensowanej formie. Jeśli lubisz wiedzieć, a nie masz zbyt dużo czasu na czytanie, ten cykl jest spełnieniem Twoich oczekiwań.

JA, CZŁOWIEK" autorstwa księdza dr. Marka Dziewieckiego, to prosta instrukcja obsługi, jak poznać i pokochać siebie, by rozpocząć zmiany, które są nieodzowne. Każdy człowiek gubi się w swoim życiu wielokrotnie. Im mniej rozumie siebie samego, tym zagubienie jest większe.

Człowiek jest istotą kochającą, nałogowo poszukującą szczęścia i zdolną do ciągłego rozwoju. Ta książka ma na celu pomóc w zrozumieniu KIM JESTEM i dać szansę na wykorzystanie wszystkich naszych potencjałów...

Ks. Marek Dziewiecki - duszpasterz, rekolekcjonista, doktor psychologii. Jeden z najbardziej znanych i kochanych przewodników duchowych na Ziemi.

Seria: SAMO GĘSTE 

25,00 zł
Brutto
Ilość:

KS017

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5