.

Scrool mouse to zoom in or zoom out

Ocaleni. 12 kroków i 12 tradycji wg Felka alkoholika

         Rozbrajająco szczere i odważne wyznania Felka–trzeźwego alkoholika, artysty malarza, dobrze znanego w środowisku Anonimowych Alkoholików. Świadectwo życia i poruszająca historia człowieka, który zatracił niemal zupełnie samego siebie w nałogu picia. Drogę do wolności odkrył w Programie 12 kroków, którego analizą w oparciu o własne i przebogate doświadczenie podzieli się z Państwem. Pogodna i promienna audycja o drodze do akcepetacji siebie samego, swojej historii oraz odnalezieniu radości życia.

45,00 zł
Brutto
Ilość:

O AUTORACH:

– Swoją historię opowiada FELEK – od 1979 r. trzeźwy alkoholik. Żonaty. Urodzony w rodzinie zesłańców w ziemiance w Sowchozie Artiomowiec koło Rostowa nad Donem w 1941 r. Od 1979 r. mieszka w Warszawie. Z zamiłowania smakosz podróży, sztuki i poezji (przyjaciel Baczyńskiego i Gałczyńskiego). Jest jednym z prekursorów wspólnoty AA w Polsce, zawodowy malarz i artysta malarz amator. Jego hobby to malarstwo olejne, pastelami i akwarelą. Jest dobrym duchem niezliczonych inicjatyw trzeźwościowych w Polsce, m.in. założycielem pierwszego w Polsce mitingu dla nałogowych depresantów.

– Z zapartym tchem historii słucha i czy trzeba, czy nie, dopytuje RAFAŁ – ur. w 1973 r. w Warszawie. Od 2001 r. trzeźwy hazardzista, żonaty, ojciec 3 córek. Dziennikarz, autor audycji 12-ty krok w Radiu Warszawa. Wydawca i współautor płyt 12 kroków do wolności oraz 12 kroków wg Felka Alkoholika. Współwłaściciel wydawnictwa RajMedia.pl, autor programu "Ocaleni" w TVP

– O Felku opowiadają dwaj świadkowie trzeźwości:

Wiktor OSIATYŃSKI – ur. w 1945 r. w Białymstoku. Alkoholik, pisarz i wykładowca, prawnik, a także działacz społeczny. Autor niezliczonych artykułów i wielu książek o tematyce trzeźwościowej.

KRZYSZTOF – ur. w 1951 r. w Wałbrzychu. Alkoholik trzeźwy od ponad 8000 dni. Z zawodu budowlaniec, z zamiłowania dziennikarz radiowy z dyplomem uniwersyteckim. Miłośnik bluesa, nart i motocykli. Autor pierwszej w Polsce cyklicznej audycji radiowej o uzależnieniach pt. Wieczorne Rozmowy. Możesz pójść z nimi drogą 12 kroków.

KS015

Zobacz także

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5