Kroki po Akron

PROD17

Nowy

Czas dostawy: 10 dni roboczych

Więcej szczegółów

25,00 PLN brutto

100 produktów

Dostępny

  Reportaż filmowy a dodatkowo PIERWSZY POLSKI KOMIKS O POCZĄTKACH WSPÓLNOTY ANIONIMOWYCH ALKOHOLIKÓW I PROGRAMIE 12 KROKÓW

  Producent: Raj Media

  Reżyseria: Rafał Porzeziński

  Scenariusz: Irena Hojfeldt i Rafał Porzeziński

  Zdjęcia: Rafał Kawalec

  Montaż: Jarosław Rybicki

  Ilustracje do komiksu: Bartłomiej Różycki

  Akron, niewielkie, ale bogate miasto w stanie Ohio, stało się w 1935 roku areną niezwykłych wydarzeń. W wyniku spotkania dwóch mężczyzn, dr Boba i Billa W., powstała wspólnota Anonimowych Alkoholików oraz program zdrowienia 12 kroków. Dziś blisko 80 lat po tamtych wydarzeniach, można uznać, ze było to jedno z najbardziej doniosłych spotkań w historii ludzkości.

  Autorzy reportażu postanowili przybliżyć miejsca i fakty związane z początkiem tej niezwykłej przyjaźni. Dzieło Boga w jakim uczestniczyli Bill, Bob, a po nich setki, tysiące i miliony ludzi na świecie ocaliło bardzo wiele istnień ludzkich. Warto poznać początek tej historii.

  Kolejne odcinki "Kroków po Akron" były emitowane w programie "12- ty krok" na antenie Tv Republika, teraz po raz pierwszy można obejrzeć je razem.

  Płyta DVD "Kroki po Akron" jest darmowym dodatkiem do komiksu "Kroki po Akron" z rysunkami Bartłomieja Różyckiego, które opisują zarówno początki AA, jak i pierwsze kroki z dwunastu.

3 podobnych produktów w tej kategorii