Tajemnica Tajemnic. Prawdziwa historia ocalenia Polski i Świata

PROD12

Nowy

Czas dostawy: 3 dni robocze

Więcej szczegółów

19,00 PLN brutto

86 produktów

Dostępny

  Ten obraz pomaga zobaczyć i zrozumieć duszę Polski. Historia Polski, świata i Kościoła pod koniec XX wieku opisana z perspektywy działań Prymasa Tysiąclecia i polskiego Papieża. Prymas Stefan Kardynał Wyszyński oraz Ojciec Święty Jan Paweł II, jak nikt inny, zrozumieli potrzeby Polski i powierzyli ją Maryi. Fantastyczne zdjęcia archiwalne z lat 50-tych i 60-tych, nigdy niepublikowane, świadkowie pontyfikatu, sensacyjne wnioski.

  Ten film otwiera inną, niesamowitą perspektywę rozumienia naszego losu. Rozwiązanie tej tajemnicy nie tylko wywołuje łzy wzruszenia. Kolana same się zginają a ręce chwytają różaniec.

  - red. Jan Pospieszalski

  Jestem bardzo wdzięczny za zrealizowanie tego filmu. Maryja, nie przestaje być dla Kościoła Matką, przez którą przychodzi oczekiwane zwycięstwo nad złem.

  -Abp Henryk Hoser

  To film o najważniejszej bitwie współczesnej Polski, bitwie o jej duszę i serce, bitwie, którą wygrała Matka Boża. Jeśli chcesz zrozumieć swój kraj musisz go zobaczyć.

  -red. Tomasz Terlikowski

  Ta filmowa opowieść o dwóch wielkich Polakach i kapłanach, to piękna lekcja patriotyzmu i chrześcijańskiego oddania. To także doskonała forma ewangelizacji i klucz do zrozumienia jednej w tajemnic polskości. "

  - red. Krzysztof Ziemiec

   

  FILM DOKUMENTALNY

  Reżyseria: Agnieszka Porzezińska, Paweł Sobczyk

  Scenarusz: Agnieszka Porzezińska, Rafał Porzeziński

  Muzyka: Jan Duszyński

  Dźwięk: Paweł Kęska

  Montaż: Paweł Sobczyk

  Czas: 55'

3 podobnych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: