Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

.

Bóg uzdrawia

Scrool mouse to zoom in or zoom out

Pakiet: Bóg uzdrawia. Rekolekcje dla bezsilnych + film DVD w gratisie (Krok V)

Pełne Słowa Bożego i humoru rekolekcje „BÓG UZDRAWIA” to niezwykle pożyteczne i atrakcyjne spotkanie z Trzema Pierwszymi Krokami z programu DWUNASTU KROKÓW DLA GRZESZNIKÓW.

PIERWSZY KROK - „JA NIE MOGĘ” daje prawo, byśmy skapitulowali i uznali swoją bezsilność wobec grzechu, zniewoleń i niemocy.

DRUGI KROK - „BÓG MOŻE” pomaga przejść z pozycji wierzącego w BOGA na pozycje tego, kto wierzy BOGU.

TRZECI KROK -„POZWOLĘ MU” daje nadzieję na to, że będziemy wstanie żyć pełnią życia, o ile zdecydujemy się pełnić wolę Boga.

KUPUJĄC AUDIOBOOK OTRZYMAJĄ PAŃSTWO W GRATISIE FILM DVD "KROK PIĄTY" ZAWIERAJĄCY ODCINEK SERII "12ty KROK" WYEMITOWANY W TELEWIZJI REPUBLIKA.

25,00 zł
Brutto

Ten pakiet zawiera

12 Kroków (Krok V ) – film DVD
0,00 zł
x 1
Ilość:

Ta płyta to doskonałe narzędzie dla tych, którzy chcą żyć pełnią życia, a ciągle nie mogą. Pięć niezwykłych wykładów prowadzi w tajemnicę duchowych korzeni programu 12 KROKÓW Anonimowych Alkoholików, pomaga odkrywać znaczenie i cel każdego z kroków.

Na płycie nie brakuje też osobistego świadectwa dziennikarza, autora programu "Ocaleni" w TVP, trenera terapii uzależnień, Rafała Porzezińskiego, który opowiada historię swojego duchowego przebudzenia i cudu uzdrowienia.

Płyta zawiera też trzy interesujące kompozycje raperów z zespołu M.S.W. SKŁAD o 12-to krokowej drodze do wolności i unikaniu pokus, a także List Świętego Jakuba z Pisma Świętego w najnowszym przekładzie Edycji Świętego Pawła.

Autor: Rafał Porzeziński

Producent: Raj Media

Realizacja: Słowodaje Studio

Montaż/ kompozycje/ mastering: Tomasz Kiniorski

Lektor: Rafał Porzeziński/ Marcin Kwaśny

Czas całkowity: 5h 48'

Format: mp3

PAK002

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5