Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

.

12 Kroków wg Felka

Scrool mouse to zoom in or zoom out

12 kroków wg Felka alkoholika poznaje Rafał hazardzista

           Niezwykła historia znanego w środowisku Anonimowych Alkoholików - lecz nie tylko - Felka Alkoholika. Opowieść o utracie nadziei, jej odzyskaniu i drodze do wolności usłyszą Państwo z ust samego bohatera. To również szczere, czasem wzruszające wyznania o drodze do poznania siebie, pokochania i czerpania radości z życia. Ponad 9-godzinny audiobook, z którego wybrzmiewa ogromne doświadczenie życia wg. Programu 12 Kroków.

        

25,00 zł
Brutto
Ilość:

Swą historie opowiada:

FELEK - od 1979 trzeźwy alkoholik. Żonaty. Urodzony w rodzinie zesłańców w ziemiance w Sowchozie Artiomowiec koło Rostowa nad Donem 4.9.1941 r. Od 1949 roku mieszka w Warszawie, z zawodu malarz budowlany z zamiłowania smakosz podróży, sztuki i poezji (przyjaciel Baczyńskiego i Gałczyńskiego) Czynny podróżnik, jego hobby to malarstwo olejne, pastelami i akwarelą. Jest jednym z prekursorów wspólnoty AA w Polsce, dobry duch niezliczonych inicjatyw trzeźwościowych w Polsce, m.in. założyciel pierwszego w Polsce mitingu dla nałogowych depresantów.

Z zapartym tchem historii słucha i czy trzeba, czy nie dopytuje:

RAFAŁ ur. w 1973 w Warszawie. Od 2001 trzeźwy hazardzista, żonaty, ojciec 3 córek. Dziennikarz, autor audycji „12-ty krok” w Radiu Warszawa. Wydawca i współautor płyt „12 kroków do wolności” oraz „12 kroków wg Felka Alkoholika”. Współwłaściciel wydawnictwa Raj Media.pl, autor programu "Ocaleni" w TVP.

O Felku opowiadają dwaj świadkowie trzeźwości:

prof. WIKTOR Osiatyński ur. w 1945 r. w Białymstoku alkoholik, pisarz i wykładowca, prawnik, a także działacz społeczny. Autor niezliczonych artykułów i wielu książek o tematyce trzeźwościowej.

KRZYSZTOF ur. 1951 w Wałbrzychu. Alkoholik trzeźwy od ponad 8000 dni. Z zawodu budowlaniec, z zamiłowania dziennikarz radiowy z dyplomem uniwesyteckim, miłośnik bluesa, nart i motocykli, autor pierwszej w Polsce cyklicznej audycji radiowej o uzależnieniach pt. Wieczorne Rozmowy.

Możesz pójść z nimi.Format: MP3

Item Rating :
5 Średnia ocena oparta na 1 ocenie
Ocena
Przez test t na 2017-06-26

aa

a

Napisz swoją opinię !

AU009

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5