.

Scrool mouse to zoom in or zoom out

Pamiętnik Perełki

         "Pamiętnik Perełki" to spojrzenie na człowieka i świat; na miłość, małżeństwo i rodzinę z perspektywy dziesięcioletniej dziewczynki. To książka dla dzieci, które już wiedzą, że są stworzone do radości. To także książka dla dorosłych, którzy jeszcze nie zapomnieli o swoich największych ideałach i najpiękniejszych pragnieniach z dzieciństwa.

          To zapis myśli, przeżyć i nadziei, które są bliskie każdemu, kto chce kochać i być kochanym.
W zbiorze prywatnym autora to jedna z jego ulubionych książek. Choć napisał ją 100% mężczyzna i do tego kapłan, jakość wejrzenia w duchowość i emocjonalność 10-letniej dziewczynki czyni z tej historii dzieło sztuki i bardzo praktyczną pomoc przy wychowaniu zarówno dziewcząt jak i chłopców.

25,00 zł
Brutto
Ilość:

Ks. Marek Dziewiecki - ufający Bogu ksiądz katolicki; psycholog, rekolekcjonista, duszpasterz rodzin, autor kilkudziesięciu książek.

Wydawnictwo Raj Media, wydawca audiobooka "Pamiętnik Perełki" poleca także rekolekcje "Małżeństwo" i "Wychowanie", które ukazały sie w cyklu "Po owocach poznacie", a także piękną płytę "Planeta ludzi", która jest mapą powrotu z kryzysu do wolności i miłości.

Książkę przeczytała Julita Kożuszek-Borsuk; polska aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna i dubbingowa. Jej głosem mówi Świnka Peppa w popularnej kreskówce, więc znają go niemal wszystkie dzieci w Polsce.

AU001

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5