Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Więcej informacji.

.

Pogoda ducha

Scrool mouse to zoom in or zoom out

Pogoda ducha

Oczekiwanie na dostawę

          Wspólnota Anonimowych Alkoholików zaczęła w czerwcu 2014 osiemdziesiąty rok istnienia, w Polsce w sierpniu skończyła czterdzieści lat. Te daty są okazją, by przypomnieć o korzeniach wspólnoty AA i jej młodszej siostry, czy właściwiej byłoby napisać żony czyli wspólnoty Al-Anon. Trudno znaleźć lepszego przewodnika po tej historii niż Irena, warszawianka z urodzenia, na stałe mieszkająca w Akron w stanie Ohio, USA.

25,00 zł
Brutto
Ilość:

Swoją i nie tylko swoją historię opowiada:

Irenka z Akron - od 1973 roku czynna uczestniczka Programu 12-Krokow, przez wiele lat była członkiem zarządu "Domu Doktora Boba" w Akron. Wychowana w Warszawie na Grochowie. Nadal uczęszcza na 2-3 spotkania w tygodniu, codziennie uczy się czegoś nowego. Jej osobista misja – nieść pomoc rodzinom osób uzależnionych, a osobisty cel życia: śmiać się często i dużo, zdobyć szacunek inteligentnych osób i sympatię dzieci, osiągnąć uznanie szczerych krytyków i znieść zdradę fałszywych przyjaciół, docenić piękno, znaleźć coś, co jest najlepsze w innych, pozostawić świat nieco lepszym, wiedzieć, że choć jedno życie oddycha łatwiej, ponieważ żyłam.

Wysłuchuje i dopytuje:

Rafał - od 2001 roku trzeźwy hazardzista, dziennikarz, autor audycji „12-ty krok” w Radiu Warszawa i Telewizji Republika www.dwunasty.pl. Jest prowadzącym warsztaty 12-tu kroków dla chrześcijan w Centrum Pomocy Duchowej Domaniewska 20, www.12krokow.com.pl, autor programu "Ocaleni" w TVP

Rozmawiają; Irena i Rafał

Montaż: Rafał Porzeziński

Mastering: Maciej Michałowski

Lektor: Andrzje Kozioł

Czas całkowity: 6h41'

Format: MP3

AU011

Produkty z tej samej kategorii

Podobne produkty

Wyjątkowe promocje

#htmlcaption1 #htmlcaption2 #htmlcaption3 #htmlcaption4 #htmlcaption5