Fitness duchowy

PROD9

Nowy

Czas dostawy: 3 dni robocze

Więcej szczegółów

25,00 PLN brutto

100 produktów

Dostępny

  To zupełnie wyjątkowy audiobook, którego twórcy zwracają nam uwagę na konieczność współpracy z łaską i pracy nad sobą. Pochylają się nad blisko setką człowieczych wad zachęcając ich posiadaczy do praktykowania przeciwnych tymże wadom cnót. Fantastyczne narzędzia do ćwiczeń, które nie tylko mogą pomóc nam iść za Jezusem, ale także przynieść nadzieję na lepszą przyszłość tym, którzy chcą (muszą) dzielić z nami swoją codzienność.

  96 audycji powstało w latach 2003-04 w Radiu Archidiecezji Warszawskiej "Józef", gdzie cieszyło się wielkim uznaniem i sympatią słuchaczy. Cykl stał się znakiem rozpoznawczym stacji i wytyczył na kilka lat standardy nowoczesnej, radiowej ewangelizacji. Teraz cykl ten jest dostępny w formie audiobooka.

  Starania autorów i wagę poruszanych przez nich spraw doceniło jury Międzynarodowego Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie, przyznając mu w 2004 roku 1. miejsce w kategorii Audycja Radiowa.

  O AUTORACH

  Głównym trenerem fitness i autorem tekstów jest Ks. Stefan Moszoro-Dąbrowski z Prałatury Opus Dei w Polsce, publicysta tygodnika "Idziemy", autor innych cykli radiowych, m.in.: "Wielkie Sprzątanie" czy "Duchowy Kodeks Drogowy". Asystentem trenera prowadzącym zajęcia i redaktorem cyklu jest Rafał Porzeziński - dziennikarz, radiowiec, lektor, producent radiowo-telewizyjny (rajmedia.pl). O niezbędny sprzęt i właściwą do ćwiczeń oprawę zadbał Paweł Kęska - dziennikarz, radiowiec-artysta, autor licznych dźwiękowych dzieł sztuki. Całą ekipę trenerską cechuje ogromne serce do sportu.

  O WYDAWCY

  Wydawnictwo RAJ MEDIA prowadzi małżeństwo dziennikarzy – Agnieszka i Rafał Porzezińscy. Specjalizuje się w realizacji audiobooków, słuchowisk, a także projektów filmowych i multimedialnych.

23 podobnych produktów w tej kategorii