Wychowanie - Ks. Marek Dziewiecki Zobacz większe

Wychowanie - Ks. Marek Dziewiecki

AudiobookWychowanieMD

Nowy

Czas dostawy: 3 dni robocze

Więcej szczegółów

25,00 PLN brutto

92 produktów

Dostępny

Zobacz też

    „Wychowanie” to zapis wyśmienitych wykładów ks. Marka Dziewieckiego skierowanych do każdego, kto odpowiada nie tylko za własny rozwój. To doskonała propozycja dla rodziców, dziadków, nauczycieli, trenerów, wychowawców i kapłanów; brawurowa,ale rzeczowa, barwnai solidna, budząca do działania i uspokajająca. Przywraca wiarę w odwieczne i skuteczne metody wychowawcze.
    Ta płyta powstała także dla tych, którzy pragną odzyskać kompetencje wychowawcze,które utracili. Znajduje się na niej wielka porcja pociechy, wiele praktycznych rad i fundamentalnych wskazówek,jak stać się dobrym lub bardzo dobrym wychowawcą. 

    Ks. Marek Dziewiecki, ur. 3 lipca 1954 r. w Radomiu. Ufający Bogu ksiądz katolicki, psycholog, rekolekcjonista, ojciec duchowy. Na co dzień zajmuje się duszpasterstwem małżeństw i rodzin, osób uzależnionych, młodzieży. Jest dyrektorem radomskiego telefonu zaufania. Autor kilkudziesięciu książek oraz kilkuset artykułów na temat miłości, wychowania, profilaktyki i terapii uzależnień, komunikacji międzyludzkiej. Siła, z jaką dzieli się swą wiarą i kompetencjami, może przywrócić nadzieję nawet tym, którzy utracili chęć życia. Na płycie „Planeta ludzi. 12 Kroków nie z tej ziemi” z właściwą sobie pasją i precyzją wyjaśnia istotę Programu, dzięki któremu jesteśmy w stanie pokonać każdy kryzys i rozwijać się w sposób, który zaskoczy nas samych.

23 podobnych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: