Bóg uzdrawia. Rekolekcje dla bezsilnych

Nowy

Czas dostawy: 3 dni robocze

Więcej szczegółów

25,00 PLN brutto

92 produktów

Dostępny

Zobacz też

Rabaty

IlośćObniżkaTaniej
10 10% Do 25,00 PLN

  Pełne Słowa Bożego i humoru rekolekcje „BÓG UZDRAWIA” to niezwykle pożyteczne i atrakcyjne spotkanie z Trzema Pierwszymi Krokami z programu DWUNASTU KROKÓW DLA GRZESZNIKÓW.

  PIERWSZY KROK - „JA NIE MOGĘ” daje prawo, byśmy skapitulowali i uznali swoją bezsilność wobec grzechu, zniewoleń i niemocy.

  DRUGI KROK - „BÓG MOŻE” pomaga przejść z pozycji wierzącego w BOGA na pozycje tego, kto wierzy BOGU.

  TRZECI KROK -„POZWOLĘ MU” daje nadzieję na to, że będziemy wstanie żyć pełnią życia, o ile zdecydujemy się pełnić wolę Boga.

  Ta płyta to doskonałe narzędzie dla tych, którzy chcą żyć pełnią życia, a ciągle nie mogą. Pięć niezwykłych wykładów prowadzi w tajemnicę duchowych korzeni programu 12 KROKÓW Anonimowych Alkoholików, pomaga odkrywać znaczenie i cel każdego z kroków.

  Na płycie nie brakuje też osobistego świadectwa dziennikarza, autora programu "Ocaleni", trenera terapii uzależńień, Rafała Porzezińskiego,  który opowiada historię swojego duchowego przebudzenia i cudu uzdrowienia.

  Płyta zawiera też trzy interesujące kompozycje raperów z zespołu M.S.W. SKŁAD o 12-to krokowej drodze do wolności i unikaniu pokus, a także List Świętego Jakuba z Pisma Świętego w najnowszym przekładzie Edycji Świętego Pawła.

  Autor: Rafał Porzeziński

  Producent: Raj Media

  Realizacja: Słowodaje Studio

  Montaż/ kompozycje/ mastering: Tomasz Kiniorski

  Lektor: Rafał Porzeziński/ Marcin Kwaśny

  Czas całkowity: 5h 48'

  Format: mp3

23 podobnych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: