12 kroków wg Felka alkoholika poznaje Rafał hazardzista

PROD3

Nowy

Czas dostawy: 3 dni robocze

Więcej szczegółów

25,00 PLN brutto

89 produktów

Dostępny

Zobacz też

Rabaty

IlośćObniżkaTaniej
10 10% Do 25,00 PLN

  PROGRAM „12 KROKÓW” TO WEDŁUG MILIONÓW LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE BEZPIECZNA, PEWNA, TRUDNA, BOLESNA i PIĘKNA DROGA DO WOLNOŚCI, CZŁOWIECZEŃSTWA I GODNOŚCI.

  NA PŁYCIE ZATYTUŁOWANEJ „12 KROKÓW WG FELKA ALKOHOLIKA POZNAJE RAFAŁ HAZARDZISTA” USŁYSZĄ PAŃSTWO NIESAMOWICIE SZCZERE I ODWAŻNE WYZNANIA ZWIĄZANE Z PRACĄ NAD POZNANIEM, POKOCHANIEM I ZMIANĄ SIEBIE SAMEGO.

  Swą historie opowiada:

  FELEK - od 1979 trzeźwy alkoholik. Żonaty. Urodzony w rodzinie zesłańców w ziemiance w Sowchozie Artiomowiec koło Rostowa nad Donem 4.9.1941 r. Od 1949 roku mieszka w Warszawie, z zawodu malarz budowlany z zamiłowania smakosz podróży, sztuki i poezji (przyjaciel Baczyńskiego i Gałczyńskiego) Czynny podróżnik, jego hobby to malarstwo olejne, pastelami i akwarelą. Jest jednym z prekursorów wspólnoty AA w Polsce, dobry duch niezliczonych inicjatyw trzeźwościowych w Polsce, m.in. założyciel pierwszego w Polsce mitingu dla nałogowych depresantów.

  Z zapartym tchem historii słucha i czy trzeba, czy nie dopytuje:

  RAFAŁ ur. w 1973 w Warszawie. Od 2001 trzeźwy hazardzista, żonaty, ojciec 3 córek. Dziennikarz, autor audycji „12-ty krok” w Radiu Warszawa. Wydawca i współautor płyt „12 kroków do wolności” oraz „12 kroków wg Felka Alkoholika”. Współwłaściciel wydawnictwa Raj Media.pl

  O Felku opowiadają dwaj świadkowie trzeźwości:

  prof. WIKTOR Osiatyński ur. w 1945 r. w Białymstoku alkoholik, pisarz i wykładowca, prawnik, a także działacz społeczny. Autor niezliczonych artykułów i wielu książek o tematyce trzeźwościowej.

  KRZYSZTOF ur. 1951 w Wałbrzychu. Alkoholik trzeźwy od ponad 8000 dni. Z zawodu budowlaniec, z zamiłowania dziennikarz radiowy z dyplomem uniwesyteckim, miłośnik bluesa, nart i motocykli, autor pierwszej w Polsce cyklicznej audycji radiowej o uzależnieniach pt. Wieczorne Rozmowy.

  Możesz pójść z nimi.

   

  Format: MP3

23 podobnych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: