Pamiętnik Perełki

PROD15

Nowy

Czas dostawy: 3 dni robocze

Więcej szczegółów

25,00 PLN brutto

90 produktów

Dostępny

  "Pamiętnik Perełki" 
  to spojrzenie na człowieka i świat; na miłość, małżeństwo i rodzinę z perspektywy dziesięcioletniej dziewczynki. To książka dla dzieci, które już wiedzą, że są stworzone do radości. To także książka dla dorosłych, którzy jeszcze nie zapomnieli o swoich największych ideałach i najpiękniejszych pragnieniach z dzieciństwa. To zapis myśli, przeżyć i nadziei, które sa bliskie każdemu, kto chce kochać i być kochanym.
  W zbiorze prywatnym autora to jedna z jego ulubionych książek. Choć napisał ją 100% mężczyzna i do trgo kapłan, jakość wejrzenia w duchowość i emocjonalność 10-letniej dziewczynki czyni z tej historii dzieło sztuki i bardzo praktyczną pomoc przy wychowaniu zarówno dziewcząt jak i chłopców. 
  Ten audiobook daje lepszą odpowiedź na pytanie "jak dotrzeć do własnego dziecka" niż klasyczne dzieło "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały" Elaine Mazlish. To radosna książka, która może całkowicie zmienić jakość twojego rodzicielstwa, a dziecku pomoże przeżyć szczęśliwe dzieciństwo.

  Ks. Marek Dziewiecki - ufający Bogu ksiądz katolicki; psycholog, rekolekcjonita, duszpasterz rodzin, autor kilkudziesięciu książek.

  Wydawnictwo Raj Media, wydawca audiobooka "Pamiętnik Perełki" poleca także rekolekcje "Małżeństwo" i "Wychowanie", które ukazały sie w cyklu "Po owocach poznacie", a także piękną płytę "Planeta ludzi", która jest mapą powrotu z kryzysu do wolności i miłości.

  Książkę przeczytała Julita Kożuszek-Borsuk; polska aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna i dubbingowa. Jej głosem mówi Świnka Peppa w popularnej kreskówce, więc znają go niemal wszystkie dzieci w Polsce.

  Czas całkowity: 4h 30'

23 podobnych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: